očistný program střev

Colo Vada je unikátní a hloubkový očistný program celého těla, jde o bylinnou přírodní očistu, která působí proti bakteriím, virům, plísním a samozřejmě řeší i parazitární zátěž.

Pomáhá vytvořit zdravé prostředí v organismu, zvyšuje se celková obranyschopnost organismu, dochází k posílení celého imunitního systému, k celkové regeneraci a omládnutí organismu.

Colo Vada v podstatě řeší  i to, co do organismu nepatří, toxiny, chemické, radioaktivní látky, těžké kovy, pesticidy a další jedy…Tuto očistu celého těla doporučujeme dvakrát až třikrát za rok.

Během očistného programu dochází  k očistě celého trávicí traktu a organismus se čistí od parazitů a toxinů. Ve druhé etapě očistné kůry dochází i ke spalování vlastní tukové zásoby.

Je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity. Colo Vada Plus je velice účinná kůra.

Sami si můžete vybrat a sestavit očistný program.

Můžete mi také zavolat nebo napsat co potřebujete řešit, a společně vytvoříme detoxikační, protiparazitální, protivirový, protibakteriální, protiplísňový  nebo výživový program přesně na míru pro vás. Kontakt: Tel:  608252711 email:jcekalova@seznam.cz

Proč Colo Vada pomáhá?

Víte v jakém stavu jsou vaše střeva?

Vstřebávání důležitých živin začíná v klcích vašeho tenkého a tlustého střeva.

Střevo je největším orgánem v těle. Kdybychom jej rozložili do plochy, získáme rozlohu jednoho fotbalového hřiště.

Veškeré živiny, které přijímáte ve vaší stravě, se musí dostat až do vašich buněk.

Víte jak se vám vstřebávají výživné látky z potravy, ale i z doplňků stravy, týká se to samozřejmě i léků a také antihelmentik?

Víte v jakém stavu je váš trávicí systém?

Střevní sliznice hraje důležitou roli v systému obranyschopnosti celého organismu. Střevo je největším imunitním orgánem, nachází se v něm 70% imunitních buněk.

Pracuji s klienty několik let a zjistila jsem, že trávicí systém je jeden z nejvíce oslabených systémů.

Co asi nastane, když tato plocha nebo jen její část nějak onemocní?

Jako Češi, se nemáme čím chlubit. Prvenstvích máme v různých oblastech více a  jedním z nich je prvenství rakoviny tlustého střeva v Evropě.

 

 

Chci zdarma sestavit očistný-detoxikační program, nebo přípravu na Colo Vadu.

Pokud chcete být v pořádku, vitální musí detoxikace probíhat na buněčné úrovni. Tělo má 75 biliónů buněk a každá je jedinečná tak jako vy. Všechny vaše buňky závisí jedna na druhé a společně zajišťují život a fungování celého organismu. Většina vašich buněk se seskupuje do tkání a tyto tkáně potom vytvářejí orgány a žlázy. Buňky tedy musí dostat živiny, energii a vylučovat odpad. Výživa vašeho těla souvisí tedy s tím, co jíte a stím co se vstřebává ve střevě.

Jaká je vstřebatelnost výživných látek ve střevě?

Mnoho lidí má nízkou vstřebatelnost ve střevě 50-65%, 100% je mnohem lepší a je možné toho dosáhnout očistou střeva detoxikační kůrou Colo Vadou Plus. Vzhledem k tomu, že dnes lidé mají ve svém jídelníčku průmyslově zpracované potraviny ochuzené o vitamíny, minerály, vlákninu,  je otázka, co se vůbec  do organismu vstřebává? Mnoho lidí užívá doplňky stravy a léky na parazity a výsledek téměř žádný, není čemu se divit:

Nejdříve je potřeba si v organismu uklidit a až poté doplnit látky, které chybí.

Komplexní hloubková očista organismu kvalitními přírodní produkty je výbornou prevencí vzniku zdravotních potíží. Pomůžeme-li našemu tělu vyloučit to, co do zdravého organizmu nepatří, dojde k posílení celkové vitality, energie, imunity.

Někteří lidé nechtějí měnit své návyky a spokojí se pouze s očistou střeva, s očistou nejen střeva Colo Vada Plus.

14 denní program hlubokého očištění organizProgram Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu.

Další informace o Colo Vada Plus:Proč Colo Vada pomáhá?

V důsledku komplexního očištění:

Colo Vada je výborná prevence, očista organismu a může se zlepšit práce:

jater, ledvin a sliznice

pokožka

pročistit krev

srdečně-cévní činnost

snížit  váha (od 3 kg a vice);

osvěžit se dech

alergické reakce

sílí práce pohlavích žláz

organizmus se čistí od cizopasníků

obnovuje se imunita

značně se zmenšují bolestí hlavy

funkce kloubů

Zlepšuje se vitalita

prevence proti vzniku chronických onemocnění

zvyšuje se úspěšnost oplodnění

Program Colo -Vada Plus, pomáhá zlepšit a ochránit Vás před:

Chronické intoxikace, ochrana před škodlivým vlivem životního prostředí.

Dysfunkce žlučových cest, hepatitida, chronický zánět žlučníku, jaterní cirhóza. Kolitida, gastritida, pro prevenci zhoubných střevních nádorů.

Degenerativní onemocnění spojená s metabolickými poruchami: skolióza, artritida, osteoporóza, osteochondróza, dna, obezita, diabetes mellitus.

Alergická onemocnění, ekzém, psoriáza, léčba akné a zánětlivých onemocnění kůže.

Omlazovací programy v kosmetologii a příprava k plastickým operacím obličeje a těla.

Gerontologické procesy a stavy.

Program Colo-Vada Plus, je efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní, a má tři etapy. Které jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu. Tento program nepřináší prakticky žádné komplikace v souvislosti s každodenním životem.

Albert Zerr – doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování přirozeného, prostého a bezpečného systému čištění organizmu – programu Colo-Vada Plus. V průběhu let podporuje tento program, přesvědčivě dokazuje jeho efektivnost a bezpečnost. Systém čištění je velmi jednoduchý a vhodný k použití. Je určen pro všechny, který chtějí očistit svůj organizmus, v obvyklé pro něho situaci, bez použití přístrojů, lůžkového oddělení a chemických prostředků.

Princip tohoto očištění, nemá vliv na normální fyziologický pracovní rytmus zažívacího traktu. Kvůli tomu, aby člověk prošel programem očištění, si nemusí vybírat dovolenou nebo jet do sanatoria.

Lze dělat prevenci, čistit se, a při tom dělat každodenní práci. Program je určen pro domácí použití, bez pozorování lékařem.

Program hlubokého očištění organizmu Colo-Vada Plus je prostý, ale užitečný způsob zřízení zdravého vnitřního prostředí v organismu, cestou vyvedení nečistot ze zažívacího traktu tlustého střeva a organizmu celkem. ČTRNÁCT DNÍ PŘED DETOXIKACÍ-COLO VADA PLUS ZAČNĚTE PÍT CORÁLOVOU VODU, a pokračujte s užíváním vody během celého detoxikačního programu.

Program je rozvržen na 14 dnů a zahrnuje tři etapy, které jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu:

1. První etapa – Příprava (7 dnů), cílem je připravit organizmus na čištění. V této etapě vzniká základní uvolnění organizmu od toxických látek, stimulace peristaltiky střevního traktu, čištění od cizopasníků a hlístu), obnovení mikroflóry, doplnění vitamínového a minerálního složení, antioxidační ochrana, změkčování konglomerátů potravinových zbytků akumulovaných za dlouhé období.

2. Druhá etapa – Odkalování (4 dny), je to odkalování, za pomocí unikátního pohlcovače (hlíny KAOLIN), ověřeného stovkami let. V tomto období je nutno se vzdát přijmu potravy. Ale, vy nebudete pociťovat hlad a prázdnotu žaludku, kvůli unikátní schopnosti kaolinu se zvětšovat. Tato neobyčejná látka pohltí až 40 krát více jedovatých látek, než sama váží. Kaolin napomáhá vyvedení váznoucího obsahu střevního traktu a rozmělňuje zatvrdlé látky na stěnách střevního traktu.

3. Třetí etapa – Obnovení (3 dny), a nastavení zažívacích funkcí na nové kvalitní úrovni. Užitečné bakterie zaplňuji místa na vlásečnicích, zbavených nečistot, enzymy obnovuji proces zažívání, co je obzvlášť důležitě při výstupu z očištění. Vitamíny a minerály zabezpečují organizmu energii. Bylinky způsobují protizánětlivost a pomáhají normalizaci a fungování zažívacího traktu.

Program detoxikace organizmu na buněčné úrovni „Colo-Vada Plus“ podporuje hubnutí skrze střevní očistu fekálních kamenů a čistí tělo od toxinů a odpadů.

Komentáře jsou uzavřeny.