Kapka krve – jak se na ni připravit

Jak se na kapku připravit?

Dát toto: Před vyšetřením nejezte cca 4 hodiny nic kromě ovoce a zeleniny. Hodně pijte, pokud možno jen obyčejnou vodu, vypusťe kávu a čaje. Den před vyšetřením hodně pijte, zkuste konzumovat jen lehčí stravu.

Den předem, hlavně večer před vyšetřením nejíst stravu s vysokým obsahem tuků (př. uzený bůček, ovar, chleba se sádlem).

Před vyšetřením během cca 6 hodin vypít 1,5 litru vody (tj. 1,5-2 dcl každou hodinu). Nejlépe pít balenou vodu, NEPÍT chlórovanou vodu, bublinkové nápoje, čaj, kávu, mléko. Tyto nápoje mohou zkreslit výsledky pozorování!

10 minut před vyšetřením si již nemýt ruce, netřít a nemnout si prsty.

Vyšetřovaný musí mít normální tělesnou teplotu, při horečce dochází ke zkreslení výsledků.

Průběh vyšetření krve

 

Kdo může absolvovat vyšetření kapky krve?

KAŽDÝ – tzn. všechny věkové kategorie; lidé s konkrétními diagnózami;  ti, jež medicína po vyšetřeních zařadila do skupiny „bez nálezu“, ale přesto se necítí být zdrávi.

Jak vyšetření kapky probíhá?

Před samotným vyšetřením společně vyplníme základní údaje o vás a vašich zdravotních potížích. Je možné s sebou vzít i výsledky vašich laboratorních vyšetření. Je také dobré znát svoji krevní skupinu. Následuje odběr krve. Krev se odebírá z konečku prstu pomocí jednorázové planžety.Poté se přenese na podložní sklíčko, které se přikryje krycím sklíčkem a vkládá se do mikroskopu. Tam se krev pozoruje v tzv. tmavém poli (darkfield microscopy, DFM).

V preparátu živé kapky krve se určí stav červených a bílých krvinek, aktivita imunitního systému, aktuální nebo chronický stres, přítomnost virů, bakterií, plísní, krystalků, nestrávených zbytků potravy, oxidační stres organizmu a další faktory, které napoví, v jakém aktuálním stavu se vyšetřovaný člověk právě nachází. Všechny obrázky pořízené z vaší kapky krve vám budou předvedeny a podrobně vysvětleny. Všichni tvrdí, že když poprvé uvidí obrázky své krve na obrazovce počítače, jde jednoznačně o nezapomenutelný zážitek!

Nad konkrétními obrázky z vyšetření kapky krve pak mohou vyšetřovaný společně s diagnostikem stanovit další postup. Pokud bude vyšetřovaný chtít zlepšit svůj stav, je možné vypracovat harmonogram postupných kroků nasměrovaných ke zlepšení zdraví. Postup se zaměří na výživu a užívání vhodných doplňků výživy, které pomohou přirozeně navodit rovnováhu v těle a také navrátit zdraví. Celé vyšetření proběhne do 45 minut.

! Další vyšetření živé kapky krve je vhodné zopakovat v intervalu přibližně 6 týdnů, čímž se ověří aktuální stav vašeho organizmu a naživo uvidíte vámi dosažené výsledky.

 

Doporučení po vyšetření kapky krve

Jitka Čekalová

Centrum zdraví Vysočina.

Součástí vyšetření je následné poradentství v holistické výživě podle momentálních potřeb organismu. Klientovi je doporučena cílená přírodní suplementace, případná detoxikace, alkalizace, a to vždy podle aktuálního stavu zdraví. Využíváme letité zkušenosti z naturopatické praxe, znalosti detoxikačních postupů a výživových principů. Úspěšnost navrhovaných řešení problémů, reakci organismu na dporučenou stravu a doporučené přírodní doplňky stravy lze lehce při kontrole ověřit.

Vyšetření kapky krve doporučujeme provádět pravidelně nejen ke zjištění příčin potíží, ale zejména jako prevenci, jelikož je možné dlouho dopředu odhalit počínající i závažné stavy, které mohou vést k poruchám imunity, autoimunitním a degenerativním chorobám.

Abychom klientům umožnili pravidelné sledování jejich zdravotního stavu, rozhodli jsme se cenově kontrolní vyšetření zpřístupnit široké veřejnosti. Kontrolu kapky krve doporučujeme provést minimálně jednou za 4 měsíce, pokud není z vážných důvodů stanoveno domluvou jinak.

Komentáře jsou uzavřeny.