Můj Příběh

Jitka Čekalová

Uzdravovat, mi bylo dáno……………….

Narodila jsem se v Jihlavě, vystudovala střední školu, pracovala jsem, vdala se, porodila 3 děti…

Můj příběh ve vztahu uzdravovat se stal, když mi bylo tak 6 let uzdravovala jsem  přejetého psa, kterého jsem našla na ulici. Měl velmi poraněnou nohu. Vypiplala jsem si ho. Byl mi oddaným kamarádem řadu  let.

Psi a koně byli pro mě vším, zajímala jsem se o kynologii, měla chovnou stanici – experimentální  vrh německých dog, cvičila psi služební , lovecké, jezdila na koních. Jak o psi , tak koně je nutno velmi poctivě pečovat, byla jsem u porodů, vše jsem vždy důkladně nastudovala z knih.

To ale stále byla jen zvířata, neustále jsem ležela v knihách, zajímali mě alternativní techniky.

Jirka Čekalová

Centrum zdraví Vysočina.

V roce 2000 jsem se starala s manželem o  tchána, který byl nemocný s játry. Můj velký úspěch v uzdravování  byl, když jsme ho tehdy  donesli z nemocnice domů na víkend,( nepostavil se na nohy), ale za  3 dny do nemocnice odešel sám, prováděla  jsem masáže, akupresuru a podávala čaje Byl šťastný a já tehdy ještě naivní, když  jsme  po víkendu tatínka  vrátili zpět do nemocnice, protože jsme si mysleli, že je to to nejlepší. Vědět  tehdy ,co vím dnes, bylo by vše jinak. Není již mezi námi.

Ještě nevědomě jsem přihlížela smrti mé matky, neustále jsem si vše přehrávala a dávala do souvislostí. Dnes už bych dokázala pomoc. Psal se rok 2005. Ve stejném roce byla  našemu poslednímu dítěti  ve 13 letech, diagnostikována lupénka. Tam nastal můj velký zlom, kdy jsem se opřela do hledání možností a záchrany našeho dítěte. Pochopila jsem, že psychika je spouštěčem nemocí.

Vyzkoušeli jsem vše co je na trhu, utratili velmi mnoho peněz. Naše hledání skončilo při objevení na internetu -naturopatické porady Mgr.Kateřiny Konrádové, CI, Dip.MH . Její praktiky mě uchvátily, najednou jsme viděli svojí krev, parazity…. Psal se rok 2012.

V tu chvíli jsem věděla, že toto je moje poslání a začala jsem studovat.

Absolvovala jsem kurz: Darkfield nutriční specialista(analýza kapky krve v temném poli), elektroherbalista(revoluční metoda v neinvazivním odstraňování všech biologických zátěží, biorezonanční specialista,naturopatický a výživový poradce. Ve spojitosti s uzdravování narážím na psychiku klienta a tak se nyní vzdělávám v oboru psychosomatiky, psychologie, rodinných konstalací a kvantové fyziky. Mým velkým koníčkem je  muzika a proto další vzděláváním bude muzikoterapie a bubnování. Při uzdravování používáme přístroje a selský rozum. Učím své klienty pochopit svoji nemoc, vysvětlit , proč jí mají a co proto udělat, aby ji neměli. Naučit tělo, aby se uzdravilo samo.

My naturopati jsme se nestali naturopaty jen proto, že nás to baví, ale že každý z nás byl  nebo je nemocný a bylo nám  diagnostikováno, že jiné to již nebude a musíme se s tím co máme, naučit žít. Nikdo z nás není 100% zdravý, máme rodiny. Tím i velkou výhodu, že všechny řešení alternativní medicíny vyzkoušíme na sobě či rodině  a víme, jak to či ono funguje. Práce s lidmi mě velmi naplňuje, našla jsem velkou řádku kamarádů ze stejného oboru, naladěni na stejnou vlnu. Jsem ráda, že se konají společná  setkání , kde si říkáme své zkušenosti, novinky, úspěchy.

Při své práci, se chci zaměřit na mladé lidi, prevenci, aby se jim všem rodila jen zdravá , krásná děťátka., viz foto mého vnoučka, který ještě před svým narozením prošel alternativními metodami své babičky.

Komentáře jsou uzavřeny.